GİRESUN DOĞANKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2015 KUTLU DOĞUM PROGRAMI

Peygamber Efendimizin doğumunun 1444. yılı münasebetiyle ilçemizde Kutlu Doğum Programı Düzenlendi.
2015 KUTLU DOĞUM PROGRAMI

Peygamber Efendimizin doğumunun 1444. Yıl dönümü münasebetiyle İlçemizde Anadolu İmam Hatip Lisesinde kutlu doğum programı düzenlendi. Programa İlçe Kaymakamı,Garnizon Komutanı,Emniyet amiri,daire amirleri,veliler ve öğrenciler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Program Arapça Öğretmeni Mehmet Öztürk’ün Kuran tilaveti ile başladı. Devamında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Mustafa Balı günün anlam ve önemini yapan konuşmayı yaptı.Ardından ortaokul öğrencilerinin seslendirdiği ilahi ve hadisler büyük beğeni topladı.Sonarsında Program şiirler ve 12.sınıf öğrencilerimizin seslendirdiği ilahilerle devam ederek yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile sona erdi.

 

Programımıza katılan kıymetli misafirlerimize ve programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

 


 

Kutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu Doğum

SADAKLI MAH. HÜKÜMET CAD. NO 5 DOĞANKENT / GİRESUN - 0(454)471 53 96

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.