GİRESUN DOĞANKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DOĞANKENT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ´NÜN 1. DÖNEM SONU MESAJI

DOĞANKENT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ´NÜN 1. DÖNEM SONU MESAJI

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının ilk dönemini bitiriyoruz. Bu dönemi, sorunsuz bir sekilde tamamlıyoruz. Hedeflediğimiz başarı yolunda tüm alanlarda misyonumuza ve vizyonumuza uygun olarak elimizden gelen gayreti gösterdik.İlerleme kaydettiğimizi düşünüyoruz. Bu bağlamda içimiz rahat.

 

Tatil, öğretmenlerimiz için yoğun geçen birinci dönemin ardından dinlenmeleri ve tazelenmeleri için ihtiyaçtır. İlk dönemdeki eksiklerimizi kapatmak ve yeni döneme güçlü bir giriş yapmak için de fırsat olacaktır.

 

Eğitim-Öğretimin diğer yapı taşları olan velilerimiz ise öğrencilerimizle birlikte dönemin muhakemesini yapmalı ve onlara hakettikleri huzurlu dinlenme ortamını sağlamalıdır.

 

Bu düşünce ve önerilerle Doğankent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak değerli öğrencilerimize iyi tatiller diliyor, yeni dönemin daha güzel şekilde geçmesini temenni ediyoruz.

 

Değerli velilerimize öğrencilerimizle el ele vererek sarfetmiş oldukları çabalarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 

Değerli öğretmenlerimizi hedeflerimiz doğrultusunda gösterdikleri hassasiyetten ve  çabadan dolayı kutluyoruz.

 

Son olarak; bizler öğrencilerimizin iyi bir eğitim alabilmeleri için ve başarılı olabilmeleri için elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz.Herkese huzur dolu bir tatil diliyoruz.

 

SADAKLI MAH. HÜKÜMET CAD. NO 5 DOĞANKENT / GİRESUN - 0(454)471 53 96

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.